Warta Poznań kontra Pogon Szczecin, wynik spotkania - 1-2

Warta Poznań kontra Pogon Szczecin 1-2.

Pierwsza część spotkania między Warta Poznań i Pogon Szczecin zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-08-07 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Warta Poznań a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Kamil Grosicki 22' 0-1 Sebastian Kowalczyk Robert Ivanov 25' 0-2 Adam Zreľák 47' 1-2 Maciej Żurawski

Żółte kartki Warta Poznań: Dimitrios Stavropoulos 71' Adam Zreľák 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 29' Mateusz Łęgowski 35' Vahan Bichakhchyan 89'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Warta Poznań stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Cracovia Krakow a Pogon Szczecin z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin.

Wielu fanów futbolu śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Dimitrios Stavropoulos Konstantinos Triantafyllopoulos systematycznie gwarantują fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Walki między piłkarzami bywają zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania męczą. Często trafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, efektowne asysty oraz bramki, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Warta Poznań i Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.