Pogon Szczecin kontra Cracovia Krakow, wynik spotkania: 1-1

Dnia 2021-09-18 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Pogon Szczecin a Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Pogon Szczecin a Cracovia Krakow wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: K. Kozlowski 24' 1-0 L. Mata R. Kurzawa 79' 1-1

Żółte kartki Pogon Szczecin: M. Kucharczyk 9' K. Kozlowski 16' J. Bursztyn 43' D. Dabrowski 90' K. Triantafyllopoulos 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: S. Lusiusz 70' P. van Amersfoort 90' K. Pestka 90'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter meczu to Z. Dobrynin. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Pogon Szczecin zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Górnik Łęczna a Cracovia Krakow zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Stal Mielec.

Coraz częściej fani futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. M. Kucharczyk S. Lusiusz niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zażarte, rzadko okazuje się, że mecze przynudzają. Ustawicznie obserwujemy ostre faule zakończone żółtą kartką, efektowne asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Pogon Szczecin i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.