Pogon Szczecin - Slask Wroclaw, wynik spotkania - 0-2

W dniu 2023-02-05 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Pogon Szczecin a Slask Wroclaw.

Pierwsza część spotkania między Pogon Szczecin a Slask Wroclaw zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Erik Expósito 48' 0-1 Victor Garcia Marin John Yeboah 85' 0-2

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Fornalczyk 75'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Diogo Verdasca 62'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu - Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Lech Poznan.

Mnóstwo fanów śledzi ciekawe starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Mariusz Fornalczyk Diogo Verdasca raz za razem zaserwowały wspaniałym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Zapadające w pamięć walki między drużynami futbolowymi okazują się zagorzałe, rzadko bywa, iż są to widowiska usypiające. Wielokrotnie zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Pogon Szczecin i Slask Wroclaw jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.