Spotkanie Pogon Szczecin kontra Warta Poznań na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera - końcowy wynik 3-3

Wczorajszy wieczór na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera był pełen emocji, gdyż Pogon Szczecin podejmowała drużynę Warta Poznań w ramach 18 kolejki Ekstraklasy. Po zaciętym starciu na boisku, ostateczny wynik meczu zakończył się remisem 3-3, po tym jak wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Warty Poznań 0-1. Mecz dostarczył widzom wiele emocji i niezwykle widowiskowej gry.

Mecz Pogon Szczecin - Warta Poznań 3-3: Wzbudzające emocje spotkanie na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera

Wczorajszy mecz Ekstraklasy pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Warta Poznań na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera zakończył się wynikiem 3-3. Widowisko, które miało miejsce o godzinie 19:30, zdecydowanie nie zawiodło kibiców, oferując wiele bramek i emocji. Sędzią głównym tego spotkania był Marcin Szczerbowicz, a wynik do przerwy wynosił 0-1 na korzyść gości.

Bramki padły w kolejnych minutach meczu. Najpierw na listę strzelców wpisał się M. Żurawski, zdobywając bramkę dla Warty Poznań w 9 minucie. Po przerwie to gospodarze przejęli inicjatywę, wyrównując wynik za sprawą M. Fornalczyka w 50. minucie. Następnie J. Bartkowski zapewnił prowadzenie dla Pogoni Szczecin w 61. minucie, a K. Grosicki podwyższył wynik na 3-1 w 78. minucie. Warta Poznań nie poddała się i odpowiedziała dwiema bramkami: D. Stavrópoulos zdobył gola w 82. minucie, a K. Szmyt wyrównał wynik w doliczonym czasie gry, 90. minucie.

Spotkanie to nie obyło się bez kartek. Żółte kartki otrzymali Kajetan Szmyt z Warty Poznań w 51. minucie oraz Dimitrios Stavropoulos w 68. minucie. Nie odnotowano czerwonych kartek dla żadnej z drużyn.

Następne mecze dla Pogon Szczecin to starcia z Widzewem Łódź, Slaskiem Wrocław i Radomiakiem Radom, natomiast Warta Poznań zmierzy się z Górnikiem Zabrze, Rakowem Częstochowa i Ruchem Chorzów.