Mecz Pogon Szczecin kontra Raków Częstochowa, wynik 0-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Pogon Szczecin a Raków Częstochowa wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2023-03-05 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Vladyslav Kochergin 38' 0-1 Ben Lederman Jean Carlos 53' 0-2 Vladislavs Gutkovskis

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 45'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladislavs Gutkovskis 65' Giannis Papanikolaou 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogon Szczecin stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Lech Poznan natomiast Raków Częstochowa z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Legia Warszawa.

Kibice śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Konstantinos Triantafyllopoulos Vladislavs Gutkovskis raz za razem serwują fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Natrafiamy na nieczyste faule, książkowe gole i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa. Pogon Szczecin i Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.