Spotkanie Pogon Szczecin kontra Wisla Krakow, wynik końcowy 4-1

Pogon Szczecin kontra Wisla Krakow wynik 4-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Pogon Szczecin a Wisla Krakow wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2022-03-18 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin i Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Fornalczyk 19' 1-0 P. Parzyszek Luis Fernández 30' 1-1 M. Hanousek K. Drygas 43' 2-1 S. Kowalczyk K. Gruszkowski 68' 3-1 M. Kucharczyk 90' 4-1 D. Dąbrowski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Luis Mata 34' Piotr Parzyszek 45'

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 83'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Jagiellonia a Wisla Krakow z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Slask Wroclaw.

Wielu kibiców z zapałem śledzi potyczki ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych graczy zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Luis Mata Enis Fazlagić nieprzerwanie serwują wyśmienitym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Wspaniałe potyczki między graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że spotkania nudzą fana. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich ioglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogon Szczecin i Wisla Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.