Na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera dnia 2021-11-27 16:30 odbył się mecz pomiędzy Pogon Szczecin i Lechia Gdansk: 5-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogon Szczecin a Lechia Gdansk wynik wynosił 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Dnia 2021-11-27 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Pogon Szczecin a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: D. Dąbrowski 8' 1-0 L. Zwoliński 27' 1-1 T. Makowski L. Zahovič 36' 2-1 K. Grosicki L. Zahovič 51' 3-1 K. Grosicki S. Kowalczyk 54' 4-1 Luís Mata M. Kucharczyk 69' 5-1 K. Grosicki

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jean Carlos 34' Kamil Grosicki 53' Sebastian Kowalczyk 62' Mariusz Malec 81'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Pogon Szczecin zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Warta Poznań. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Wisla Plock.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Jean Carlos częstokroć zagwarantowały kapitalnym fanom wiele pozytywnych emocji. Obserwujemy niezwykłe asysty czy gole, nieczyste faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że mecze nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iśledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Pogon Szczecin i Lechia Gdansk i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.