Na stadionie Stadion Górnik dnia 2022-04-02 15:30 miał miejsce mecz Górnik Łęczna - Pogon Szczecin - 0-4

 

Po pierwszej połowie meczu między Górnik Łęczna i Pogon Szczecin wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

W dniu 2022-04-02 15:30 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Górnik Łęczna a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: M. Fornalczyk 10' 0-1 K. Grosicki 19' 0-2 P. Parzyszek L. Zahovič 65' 0-3 M. Żurawski 69' 0-4 K. Grosicki

Żółte kartki Górnik Łęczna: Tomasz Midzierski 12' Kryspin Szczesniak 81'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bartkowski 77'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter meczu to Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Górnik Łęczna zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa a Pogon Szczecin z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Legia Warszawa.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą bardzo interesujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Tomasz Midzierski Jakub Bartkowski częstokroć zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Interesujące walki między piłkarzami z ligi są zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż mecze nie są warte uwagi. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Górnik Łęczna i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.