Mecz Radomiak Radom kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa spotkania między Radomiak Radom a Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-09-13 18:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin.

Gole strzelali: P. Parzyszek 2' 0-1 L. Mata Leandro 90' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom: L. Machado 27' M. Kaput 62' M. Radecki 87'

Żółte kartki Pogon Szczecin: R. Kurzawa 55'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter meczu - Sebastian Jarzebak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Stal Mielec a Pogon Szczecin z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Wisla Krakow.

Fani z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi L. Machado R. Kurzawa systematycznie serwują własnym wiernym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych emocji. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Zdarzają się książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa. Radomiak Radom i Pogon Szczecin jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion MOSiR ul. Narutowicza.