Mecz Lechia Gdansk kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 0-1

Lechia Gdansk kontra Pogon Szczecin, wynik końcowy 0-1. W dniu 2023-04-15 18:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk i Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: J. Abu Hanna 82' 0-1

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 77'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mateusz Łęgowski 22' Damian Dąbrowski 74'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lechia Gdansk zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Pogon Szczecin podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Legia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. Jarosław Kubicki Mateusz Łęgowski raz za razem sprawiają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Walki między graczami bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze nudzą fana. Bardzo często natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Lechia Gdansk i Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.