Spotkanie Pogon Szczecin kontra Lech Poznan zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2022-02-26 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Pogon Szczecin a Lech Poznan.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogon Szczecin a Lech Poznan zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: M. Ishak 69' 0-1 J. Kamiński D. Kownacki 72' 0-2 Joel Pereira M. Ishak 76' 0-3

Żółte kartki Pogon Szczecin: Igor Łasicki 56' Mateusz Łęgowski 75' Mariusz Fornalczyk 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Mikael Ishak 55' João Amaral 56' Jakub Kamiński 59' Bartosz Salamon 61'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny arbiter spotkania - Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Wisla Krakow natomiast Lech Poznan z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Wisla Krakow.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Igor Łasicki Mikael Ishak nierzadko zapewniły wspaniałym kibicom wiele emocji. Natrafiamy na wspaniałe asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami są bardzo zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iśledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Pogon Szczecin i Lech Poznan jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.