Na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera dnia 2021-11-21 14:00 miało miejsce spotkanie Pogon Szczecin kontra Slask Wroclaw zakończone wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Pogon Szczecin a Slask Wroclaw wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2021-11-21 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin oraz Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Luka Zahović 53' 1-0 Rafał Kurzawa Rafał Makowski 54' 1-1 Dino Štiglec Michał Kucharczyk 75' 2-1 Kamil Grosicki

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Żółte kartki Slask Wroclaw: Rafał Makowski 56' Erik Expósito 68'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze a Slask Wroclaw z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Warta Poznań.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów futbolu śledzi interesujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Rafał Makowski częstokroć zapewniły fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Systematycznie obserwujemy książkowe asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, rzadko bywa, że zmagania przynudzają. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Pogon Szczecin i Slask Wroclaw jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.