Mecz między Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin dnia 2023-12-16 16:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź - 1-2

W dniu 16 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin w ramach 19. kolejki Ekstraklasy. Po zaciętym starciu, zwycięstwo odniosła drużyna Pogoni Szczecin, pokonując gospodarzy wynikiem 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, jednak druga połowa przyniosła decydującą bramkę dla gości.

Relacja z meczu: Widzew Łódź - Pogon Szczecin

16 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Widzew Łódź a Pogon Szczecin, w ramach 19. kolejki Ekstraklasy.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:30, a sędzia główny Piotr Lasyk prowadził zmagania na boisku.

Pierwsza połowa meczu była pełna emocji, a już w 43. minucie Fran Álvarez zdobył bramkę dla gospodarzy, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak tuż przed przerwą, w 45. minucie, K. Grosicki strzelił gola dla gości, doprowadzając do wyrównania 1-1.

Po przerwie, w 52. minucie, E. Koulouris zdobył bramkę dla Pogoni Szczecin, ustalając wynik meczu na 1-2 na korzyść gości.

Obie drużyny otrzymały żółte kartki w trakcie meczu. Dla gospodarzy kartki obejrzał Luís da Silva w 10. minucie oraz Pawel Kwiatkowski w 62. minucie. Natomiast dla gości kartki otrzymali Alexander Gorgon w 41. minucie oraz Linus Wahlqvist w 44. minucie.

Nie odnotowano czerwonych kartek dla żadnej z drużyn.

W następnych spotkaniach Widzew Łódź zmierzy się z Jagiellonią, ŁKS Łódź oraz Górnikiem Zabrze, natomiast Pogon Szczecin zmierzy się kolejno z Śląskiem Wrocław, Radomiakiem Radom oraz AC Milan.

Spotkanie było pełne emocji, a kibice mogli cieszyć się z widowiska na boisku, choć ostateczny wynik nie był korzystny dla drużyny gospodarzy.