Mecz między Piast Gliwice i Pogon Szczecin na stadionie Stadion Miejski - 0-0

Piast Gliwice kontra Pogon Szczecin 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Piast Gliwice oraz Pogon Szczecin wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-04-29 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się Piast Gliwice i Pogon Szczecin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Piast Gliwice: Michael Ameyaw 73'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Danijel Lončar 74'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter meczu - Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Warta Poznań a Pogon Szczecin z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze.

Kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Michael Ameyaw Danijel Lončar nierzadko zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między graczami ligowymi są zaciekłe, nie często okazuje się, że są to zmagania nudne. Wielokrotnie zdarzają się spektakularne asysty oraz bramki, brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Piast Gliwice oraz Pogon Szczecin i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.