Mecz Raków Częstochowa - Pogon Szczecin zakończony wynikiem 0-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa oraz Pogon Szczecin zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-11-07 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa i Pogon Szczecin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 47' Zoran Arsenić 66'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Rafał Kurzawa 85' Kamil Drygas 88'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Nieciecza a Pogon Szczecin z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Nieciecza.

Bardzo często wielu fanów z zaangażowaniem śledzi fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Tomáš Petrášek Rafał Kurzawa stale zapewniają własnym wiernym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami bywają zaciekłe, nie często bywa, iż mecze męczą fana. Obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazoglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich znanych drużyn jak Raków Częstochowa oraz Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Raków.