Piast Gliwice vs Pogon Szczecin, wynik meczu: 0-2

Piast Gliwice vs Pogon Szczecin, wynik 0-2. W dniu 2022-02-05 16:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 20. Zmierzyły się Piast Gliwice oraz Pogon Szczecin.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice i Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: K. Grosicki 59' 0-1 S. Kowalczyk V. Bichakhchyan 82' 0-2 M. Kucharczyk

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Damian Dąbrowski 69' Rafał Kurzawa 89'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Lech Poznan.

Kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. Damian Dąbrowski nieraz zapewniły fantastycznym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy idealne gole oraz asysty, ostre sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż mecze nie są warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Piast Gliwice i Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.