Spotkanie Pogon Szczecin kontra Wisla Plock zakończone wynikiem 1-2

Pogon Szczecin kontra Wisla Plock, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Pogon Szczecin a Wisla Plock wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-04-08 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin oraz Wisla Plock.

Gole strzelali: K. Grosicki 33' 1-0 Ł. Sekulski 37' 1-1 D. Zbozień Jorginho 63' 1-2 Ł. Sekulski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Kamil Drygas 36'

Żółte kartki Wisla Plock: Damian Zbozień 6' Filip Lesniak 46'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter meczu to Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa natomiast Wisla Plock podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Nieciecza.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi niezwykle ciekawe poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Kamil Drygas Damian Zbozień nieustannie sprawiają swoim wiernym entuzjastom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Nieustannie zdarzają się bezlitosne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, wyjątkowe asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że widowiska nas męczą. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Pogon Szczecin oraz Wisla Plock z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.