Dnia 2021-09-26 15:30 miał miejsce mecz Wisla Krakow vs Pogon Szczecin: wynik końcowy 0-1

Wisla Krakow vs Pogon Szczecin 0-1. W dniu 2021-09-26 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow i Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Krakow a Pogon Szczecin wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Jean Carlos 15' 0-1

Żółte kartki Wisla Krakow: Felicio Brown Forbes 28' Stefan Savić 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Michał Kucharczyk 90' Jakub Bartkowski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania - Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Krakow stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Pogon Szczecin podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Jagiellonia.

Coraz częściej liczni kibice z dużym zapałem śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Felicio Brown Forbes Michał Kucharczyk nieustannie gwarantują kapitalnym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki między graczami okazują się nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, iż zmagania nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich legendarnych zespołów jak Wisla Krakow i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.