Mecz Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera dnia 2022-02-13 14:00: 2-1

W dniu 2022-02-13 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21 pomiędzy Pogon Szczecin a Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Pogon Szczecin i Zaglebie Lubin wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: Luka Zahović 6' 1-0 Mariusz Malec Patryk Szysz 58' 1-1 Erik Daniel Vahan Bichakhchyan 80' 2-1 Mateusz Łęgowski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Kamil Grosicki 71'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 60' Ilja Zhigulev 69' Łukasz Poreba 77'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Piast Gliwice.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy jak Kamil Grosicki Jakub Żubrowski częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki między graczami są zażarte, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Nieustannie trafiamy na nieprzepisowe faule, przepiękne bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogon Szczecin i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.