Na stadionie Stadion Energa Gdansk dnia 2022-05-14 18:00 odbyło się spotkanie między Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin - 0-0

W dniu 2022-05-14 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdansk rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin.

Pierwsza połowa spotkania między Lechia Gdansk a Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Flávio Paixão 72' Ilkay Durmus 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bursztyn -5' Jakub Bursztyn -5' Mariusz Malec 20' Sebastian Kowalczyk 28'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Pogon Szczecin: Jakub Bursztyn -5'

Główny arbiter spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz . Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Flávio Paixão Jakub Bursztyn wielokrotnie zagwarantowały wyborowym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką dodające pikanterii całemu widowisku. Zmagania między piłkarzami są niezwykle zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki nudzą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Energa Gdansk.