Spotkanie Cracovia Krakow - Pogon Szczecin, wynik końcowy 1-1

Cracovia Krakow - Pogon Szczecin 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cracovia Krakow a Pogon Szczecin zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-09-17 18:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Cracovia Krakow a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: K. Grosicki 70' 0-1 B. Källman 73' 1-1

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Cracovia Krakow stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Piast Gliwice.

Wierni kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak częstokroć zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych wrażeń. Bardzo często zdarzają się bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, przepiękne asysty czy bramki, które dodają smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania usypiające. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Cracovia Krakow oraz Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.