Spotkanie Pogon Szczecin - Miedz Legnica, wynik końcowy 3-2

W dniu 2023-05-14 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Pogon Szczecin a Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Pogon Szczecin a Miedz Legnica wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: Kamil Drygas 25' 0-1 Chuca 26' 0-2 Olaf Kobacki Damian Dąbrowski 42' 1-2 Pontus Almqvist Kamil Grosicki 64' 2-2 Kamil Drygas 73' 2-3 Dimitar Velkovski Hubert Matynia 77' 3-3

Żółte kartki Pogon Szczecin: Danijel Lončar 24' Luka Zahović 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: Nemanja Mijušković 29' Olaf Kobacki 52' Dimitar Velkovski 64'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter spotkania - Wojciech Myc, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Slask Wroclaw a Miedz Legnica podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych napastników/obrońców futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Danijel Lončar Nemanja Mijušković nieraz zaserwowały wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Regularnie obserwujemy idealne bramki czy asysty, bezwzględne faule dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, że są to widowiska mało interesujące. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogon Szczecin i Miedz Legnica z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.