Spotkanie Stal Mielec kontra Pogon Szczecin, wynik 0-1

Stal Mielec kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Mielec oraz Pogon Szczecin wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-02-18 19:30 na stadionie Stadion MOSiR rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Stal Mielec a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: V. Bichakhchyan 90' 0-1

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 18'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Luka Zahović -5' Kamil Drygas -5' Sebastian Kowalczyk 28' Damian Dąbrowski 86'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Cracovia Krakow.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani futbolu śledzą interesujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Arkadiusz Kasperkiewicz Luka Zahović często serwują pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się zajadłe, rzadko okazuje się, że są to widowiska nużące. Często natrafiamy na nieczyste faule, efektowne gole czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich orazoglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Stal Mielec oraz Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion MOSiR.