Dnia 2022-07-31 13:00 na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera miał miejsce mecz pomiędzy Pogon Szczecin oraz Jagiellonia - 1-0

Dnia 2022-07-31 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 3. Zmierzyły się Pogon Szczecin oraz Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Pogon Szczecin a Jagiellonia wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: P. Almqvist 8' 1-0

Żółte kartki Pogon Szczecin: Sebastian Kowalczyk 78' Dante Stipica 90' Mariusz Fornalczyk 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 75'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter meczu - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Raków Częstochowa natomiast Jagiellonia zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica.

Oddani fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Sebastian Kowalczyk Nené raz za razem gwarantują pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy widowiskowe gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zajadłe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa. Pogon Szczecin i Jagiellonia jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.