Mecz Pogon Szczecin - Warta Poznań zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera dnia 2021-12-18 14:00

W dniu 2021-12-18 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 19. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin i Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu między Pogon Szczecin a Warta Poznań zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: A. Zreľák 74' 0-1 R. Ivanov K. Triantafyllopoulos 90' 1-1 M. Fornalczyk

Żółte kartki Pogon Szczecin: Paweł Stolarski 54'

Żółte kartki Warta Poznań: Szymon Czyż 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu - Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec. Kolejno natomiast Warta Poznań z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Radomiak Radom.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Paweł Stolarski Szymon Czyż stale sprawiają własnym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami zdarzają się zażarte, nie często bywa, że potyczki męczą. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Pogon Szczecin oraz Warta Poznań w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.