Mecz Pogon Szczecin - Slask Wroclaw, wynik 0-2

Pierwsza część spotkania między Pogon Szczecin oraz Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-08-30 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin oraz Slask Wroclaw.

Gole strzelali: P. Schwarz 21' 0-1 P. Samiec-Talar 85' 0-2 Erik Expósito

Żółte kartki Pogon Szczecin: Vahan Bichakhchyan 4' João Gamboa 56' Kamil Grosicki 76'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Mateusz Żukowski 6' Martin Konczkowski 33' Peter Pokorný 53' Łukasz Bejger 54'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa. Kolejno natomiast Slask Wroclaw z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Jagiellonia.

Oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Vahan Bichakhchyan Mateusz Żukowski nieprzerwanie sprawiają wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie zdarzają się przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między graczami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, że potyczki nie są interesujące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Pogon Szczecin oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.