Wisla Plock - Pogon Szczecin, wynik meczu 0-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Plock a Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-02-26 14:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Wisla Plock a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Vahan Bichakhchyan 90' 0-1 Mateusz Łęgowski

Żółte kartki Wisla Plock: Bartosz Śpiączka 46'

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Widzew Łódź a Pogon Szczecin z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Korona Kielce.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Bartosz Śpiączka systematycznie zapewniają swoim fanom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się bezkompromisowe, rzadko bywa, iż potyczki nudzą kibica. Stale trafiamy na idealne bramki czy asysty, ostre faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Wisla Plock i Pogon Szczecin oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.