Dnia 2023-08-13 13:00 na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera miał miejsce mecz między Pogon Szczecin i Radomiak Radom - 0-2

W dniu 2023-08-13 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Pogon Szczecin a Radomiak Radom.

Pierwsza połowa meczu między Pogon Szczecin a Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: Lisandro Semedo 20' 0-1 Christos Donis Mateusz Cichocki 27' 0-2 Rafał Wolski

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Żółte kartki Radomiak Radom: Lisandro Semedo 39' Raphael Rossi 45' Pedro Henrique 69'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Gent, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Legia Warszawa natomiast Radomiak Radom podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Piast Gliwice.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą fascynujące starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Lisandro Semedo stale sprawiają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Ustawicznie zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż są to widowiska nudne. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Pogon Szczecin i Radomiak Radom oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.