Spotkanie Radomiak Radom - Pogon Szczecin zakończone wynikiem 1-2

Radomiak Radom - Pogon Szczecin, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-11-13 11:30 na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Kamil Grosicki 51' 0-1 Mateusz Grzybek 69' 1-1 Maurides Damian Dąbrowski 90' 1-2 Marcel Wedrychowski

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 40' Mateusz Cichocki 50' Raphael Rossi 50' Luís Machado 62' Roberto Alves 62' Raphael Rossi 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mateusz Łęgowski 60' Damian Dąbrowski 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 50' Raphael Rossi 90'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter spotkania to Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Radomiak Radom zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Jagiellonia.

Coraz częściej zauważamy, iż fani śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców/napastników drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Mateusz Cichocki Mateusz Łęgowski wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki między piłkarzami z ligi są zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to spotkania usypiające. Zdarzają się przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.