Mecz między Gornik Zabrze i Pogon Szczecin zakończony wynikiem 2-1 dnia 2023-05-20 15:30

Gornik Zabrze - Pogon Szczecin, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze a Pogon Szczecin wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-05-20 15:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Gornik Zabrze a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: S. Włodarczyk 78' 1-0 P. Almqvist 83' 1-1 S. Kowalczyk Ł. Podolski 90' 2-1 E. Janža

Żółte kartki Gornik Zabrze: Paweł Olkowski 51' Lukas Podolski 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Benedikt Zech 25' Linus Wahlqvist 47' Luka Zahović 52' Paweł Stolarski 77' Leonardo Koutris 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i a Pogon Szczecin z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Paweł Olkowski Benedikt Zech wielokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między graczami bywają nader zagorzałe, nie często okazuje się, iż potyczki męczą. Obserwujemy idealne asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. To też warto oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Gornik Zabrze i Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.