Spotkanie Jagiellonia - Pogon Szczecin zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-02-11 19:00

Jagiellonia - Pogon Szczecin 2-0. W dniu 2023-02-11 19:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia oraz Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jagiellonia a Pogon Szczecin wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Tomasz Kupisz 58' 1-0 Bartłomiej Wdowik Jesús Imaz 78' 2-0 Jakub Lewicki

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 26' Maciej Bortniczuk 38' Taras Romanczuk 75'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Marcel Wedrychowski 45' Vahan Bichakhchyan 86'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania - Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica a Pogon Szczecin z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Raków Częstochowa.

Oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Nené Marcel Wedrychowski często sprawiają wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż zmagania męczą. Często zdarzają się przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Jagiellonia i Pogon Szczecin jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.