Spotkanie Pogon Szczecin vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 1-0

Ostatnia kolejka Ekstraklasy przyniosła emocjonujące starcie na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, gdzie Pogoń Szczecin zmierzyła się z Puszczą Niepołomice. Mecz, który odbył się w poniedziałek 6 maja, zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0, mimo że pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek. To spotkanie, będące częścią 31. kolejki ligowej, dostarczyło kibicom sporo napięcia, a jedna bramka zadecydowała o losach trzech punktów.

Mecz pomiędzy drużynami: Pogon Szczecin vs Puszcza Niepołomice

Wynik końcowy: 1-0

Wynik do przerwy: 0-0

Data i godzina meczu: 6 maja 2024, godzina 17:00

Liga: Ekstraklasa

Kolejka: 31

Miejsce rozgrywki: Stadion Miejski im. Floriana Krygiera

Sędzia Główny: Paweł Malec

Bramki:

L. Koútris 53' 1-0 (A. Przyborek)

Żółte kartki:

Gospodarze: Efthymios Koulouris 8'

Goście: Ioan-Calin Revenco 90', Michał Walski 90'

Następne mecze dla Pogon Szczecin: Stal Mielec, Górnik Zabrze, Górnik Zabrze

Następne mecze dla Puszcza Niepołomice: Piast Gliwice

Relacja z meczu:

Na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Pogonu Szczecin i Puszczy Niepołomice. Gospodarze rozpoczęli spotkanie z determinacją, starając się narzucić swój styl gry, jednak Goście skutecznie bronili się, nie pozwalając na zdobycie bramki w pierwszej połowie.

Druga połowa okazała się bardziej emocjonująca. W 53. minucie to Pogon Szczecin wyszedł na prowadzenie po strzale L. Koútrisa, który skierował piłkę do siatki po asyście A. Przyborka. Gospodarze przejęli inicjatywę, starając się podwyższyć prowadzenie, a Puszcza Niepołomice zaciekle broniła się przed stratą kolejnej bramki.

Obie drużyny prowadziły intensywną grę, co zaowocowało ostrym starciem w końcówce meczu. Zarówno Efthymios Koulouris z Pogonu, jak i Ioan-Calin Revenco oraz Michał Walski z Puszczy otrzymali żółte kartki za brutalne starcia na boisku.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść Pogonu Szczecin, który może być zadowolony z trzech punktów zdobytych w tym spotkaniu. Puszcza Niepołomice będzie musiała popracować nad skutecznością, by zapewnić sobie lepsze wyniki w kolejnych meczach ligowych.