Dnia 2022-10-07 16:00 na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu odbyło się spotkanie pomiędzy Stal Mielec i Pogon Szczecin - końcowy wynik 4-2

Stal Mielec kontra Pogon Szczecin 4-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stal Mielec a Pogon Szczecin zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-2.

W dniu 2022-10-07 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: K. Grosicki 5' 0-1 P. Almqvist F. Hiszpański 10' 1-1 S. Hamulic 45' 2-1 M. Domański S. Hamulic 68' 3-1 K. Kruk V. Bichakhchyan 81' 3-2 P. Almqvist F. Gerbowski 88' 4-2

Żółte kartki Stal Mielec:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Benedikt Zech 63' Léo Borges 90'

Czerwone kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 79'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stal Mielec zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Wisla Plock natomiast Pogon Szczecin z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Rekord Bielsko-Biała i Legia Warszawa.

Fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Benedikt Zech systematycznie serwują fantastycznym entuzjastom wiele przeżyć. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że są to spotkania nużące. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty czy bramki dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Stal Mielec oraz Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.