Pogon Szczecin kontra Lechia Gdansk, wynik meczu - 2-1

Pogon Szczecin kontra Lechia Gdansk 2-1. W dniu 2022-10-01 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin oraz Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Pogon Szczecin a Lechia Gdansk wynik wynosił 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: M. Gajos 14' 0-1 Flávio Paixão P. Almqvist 37' 1-1 D. Dąbrowski K. Grosicki 39' 2-1 P. Almqvist

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bartkowski 45' Léo Borges 79'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joeri de Kamps 35' Christian Clemens 79' Henrik Castegren 84' David Stec 90'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Rekord Bielsko-Biała. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Radunia Stężyca.

Bardzo często fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Jakub Bartkowski Joeri de Kamps częstokroć zagwarantowały własnym stałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to widowiska statyczne. Obserwujemy idealnie wyliczone bramki i asysty, brutalne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Pogon Szczecin i Lechia Gdansk i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.