Spotkanie Korona Kielce kontra Pogon Szczecin, wynik 1-2

W dniu 2022-09-04 13:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Korona Kielce i Pogon Szczecin.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce i Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: Damian Dąbrowski 5' 0-1 Kacper Smoliński 33' 0-2 Kamil Grosicki Dawid Błanik 57' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: Miłosz Trojak 73'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Léo Borges 41' Jakub Bartkowski 80' Jean Carlos 87'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia a Pogon Szczecin podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi bardzo fascynujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Złożone z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze jak Miłosz Trojak Léo Borges nieraz zapewniły wyśmienitym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Stale trafiamy na niezwykłe bramki czy asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między graczami są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż spotkania męczą kibica. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Korona Kielce i Pogon Szczecin i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.