Spotkanie Kalisz kontra Pogoń Siedlce dnia 2022-08-20 15:00 - wynik końcowy 3-2

Dnia 2022-08-20 15:00 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 7 pomiędzy Kalisz a Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Kalisz oraz Pogoń Siedlce wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: C. Bujalski 17' 0-1 N. Zawistowski 55' 1-1 N. Gordillo 60' 2-1 M. Wysokinski 77' 3-1 D. Nowak 79' 3-2

Żółte kartki Kalisz: F. Kendzia 15' M. Krakowiak 17' K. Koczy 42' J. Glaz 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: E. Dzieciol 49' M. Piotrowski 53'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Kalisz zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Śląsk Wrocław II a Pogoń Siedlce z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Stomil Olsztyn.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi starcia, które startują w lidze II Liga - East. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze jak F. Kendzia E. Dzieciol systematycznie sprawiają wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, że widowiska nie są interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych drużyn jak Kalisz oraz Pogoń Siedlce z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion OSRiR.