Mecz Pogon Szczecin vs Nieciecza zakończony wynikiem 2-2 dnia 2022-05-21 15:30 na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera

Pogon Szczecin vs Nieciecza 2-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Pogon Szczecin a Nieciecza wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się Pogon Szczecin i Nieciecza.

Gole strzelali: L. Zahovič 45' 1-0 D. Dąbrowski K. Drygas 54' 2-0 M. Mešanović 58' 2-1 M. Mešanović 79' 2-2

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Fornalczyk 23' Mateusz Łęgowski 68'

Żółte kartki Nieciecza: David Domgjoni 44' Kacper Śpiewak 83' Maciej Ambrosiewicz 88'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter meczu - Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Pogon Szczecin stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Nieciecza podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów z entuzjazmem śledzi bardzo interesujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze jak Mariusz Fornalczyk David Domgjoni często zapewniły wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie natrafiamy na wyśmienite gole oraz asysty, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to potyczki nużące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Pogon Szczecin i Nieciecza i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.