Mecz Slask Wroclaw - Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-1

Slask Wroclaw - Pogon Szczecin wynik 1-1. W dniu 2022-05-07 15:30 na obiekcie sportowym Municipal Stadium Wroclaw rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Slask Wroclaw a Pogon Szczecin.

Pierwsza połowa spotkania między Slask Wroclaw a Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: Erik Expósito 28' 1-0 D. Štiglec M. Żurawski 51' 1-1 J. Bartkowski

Żółte kartki Slask Wroclaw: Krzysztof Mączyński 90' Diogo Verdasca 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Slask Wroclaw stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Krzysztof Mączyński raz za razem zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Stale zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, zapadające w pamięć gole czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między drużynami ligowymi są zaciekłe, rzadko bywa, iż są to widowiska statyczne. To też warto oglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Slask Wroclaw oraz Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Municipal Stadium Wroclaw.