Spotkanie Pogon Szczecin - Jagiellonia, wynik 4-1

W dniu 2021-10-23 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Pogon Szczecin a Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Pogon Szczecin a Jagiellonia wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Gole strzelali: M. Żurawski 24' 1-0 F. Černych 30' 1-1 Jesús Imaz K. Grosicki 41' 2-1 L. Zahovič S. Kowalczyk 56' 3-1 L. Zahovič L. Zahovič 78' 4-1 K. Kozłowski

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 28'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Jagiellonia: Israel Puerto 72'

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Jagiellonia z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Krakow.

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły i piłkarze jak Israel Puerto nieustannie sprawiają wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie obserwujemy zapadające w pamięć bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż mecze nas męczą. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Pogon Szczecin i Jagiellonia jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.